Hostal Sant Carlo

  • Wi-Fi
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Hotel Hostal Sant Carlo Barcelona w dzielnicy Raval w Barcelonie jest położony 2 km od takich atrakcji kulturalnych jak CaixaForum w Barcelonie. Ten hotel obejmuje 8 pokojów oraz takie udogodnienia jak przechowalnia bagażu.

Do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic oraz takie udogodnienia jak suszarka do włosów.

Hostal Sant Carlo zlokalizowany jest 9 min pieszo od restauracji El Nacional, która serwuje potrawy kuchni katalońskiej.

Museu de la Música jest w odległości 600 metrów, a Budynek La Pedrera znajduje się w bliskiej odległości od hotelu. Ogród Zoologiczny w Barcelonie, który leży w 1 km, to zdecydowanie obowiązkowy punkt programu dla turystów podróżujących z rodziną w Barcelonie. Hostal Sant Carlo w Barcelonie jest położony 7 min spacerem od takich atrakcji jak Plac Kataloński czy Pałac Muzyki Katalońskiej. Ten obiekt noclegowy jest położony 100 m od stacji metra Urquinaona oraz w pobliżu od przystanku kolejowego Passeig de Gràcia -.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Hostal Sant Carlo Barcelona
Q Barcelona
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Q Barcelona

86 m od nieruchomości
USD 202 USD 182
za noc
Colectia Stays Pau Claris
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Colectia Stays Pau Claris

9.2
Wspaniały 654 opinie
86 m od nieruchomości
USD 201 USD 181
za noc
Hostal Goya
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hostal Goya

9.1
Wspaniały 2764 opinie
108 m od nieruchomości
USD 60 USD 54
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Barcelona–El Prat
    16 km

    Stacje kolejowe

    Plaça de Catalunya
    400 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Przechowalnia bagażu

    W pokojach

    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiHB-000845
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • W pokoju nie ma miejsca dla łóżeczek niemowlęcych.
    Często Zadawane Pytania
    • 🌇
      Jaka jest odległość między hotelem Hostal Sant Carlo a centrum miasta?
      Do centrum Barcelony można dostać się w ciągu 5-minutowego spaceru od hotelu Hostal Sant Carlo.
    • Czy hotel Hostal Sant Carlo ma szybki dostęp do lotniska?
      Hotel Hostal Sant Carlo jest położony w odległości 22-minutowej jazdy z lotniska Barcelona–El Prat.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Barcelona–El Prat
    16 km

    Stacje kolejowe

    Plaça de Catalunya
    400 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Hostal Sant Carlo Barcelona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij